Redirect Audit (1.2.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
