Redirect Audit (1.2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Setting
eo: Agordo
