Redirect Audit (1.2.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Yes
es: Sí

en: Statistics
es: Estadísticas

en: No issues found.
es: No se han encontrado incidencias

en: To:
es: Para:

en: Not found
es: No encontrado

en: Count
es: Número

en: N/A
es: N/D

en: Configuration
es: Configuración

en: Loop
es: Bucle

en: Redirect
es: Redirección

en: Clear
es: Limpiar

en: From:
es: De:

en: Maximum depth
es: Profundidad máxima

en: Setting
es: Configuración

en: Metric
es: Métrico

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Items per page
es: Elementos por página
