Redirect Audit (1.2.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Statistics
et: Statistika

en: Not found
et: Ei leitud

en: Count
et: Arv

en: N/A
et: Puudub

en: Configuration
et: Seadistus

en: Loop
et: Silmus

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Clear
et: Tühjenda

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Setting
et: Seade

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
