Redirect Audit (1.2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: To:
he: אל:

en: Not found
he: לא נמצא

en: Count
he: כמות

en: N/A
he: -ללא-

en: Configuration
he: הגדרות

en: Loop
he: בלופ

en: Clear
he: ניקוי

en: From:
he: מאת:

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: Setting
he: הגדרות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד
