Redirect Audit (1.2.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: ID
is: Kenni

en: Statistics
is: Tölfræði

en: To:
is: Til:

en: Not found
is: Fannst ekki

en: N/A
is: Á ekki við

en: Clear
is: Hreinsa

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
