Redirect Audit (1.2.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Yes
it: Sì

en: Statistics
it: Statistiche

en: To:
it: A:

en: Not found
it: Non trovato

en: Count
it: Numero

en: N/A
it: N/D

en: Configuration
it: Configurazione

en: Loop
it: Iterazione

en: Clear
it: Cancella

en: From:
it: Da:

en: Setting
it: Configura

en: Metric
it: Metrico

en: Items per page
it: Voci per pagina
