Redirect Audit (1.2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Statistics
jv: Statistik

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Count
jv: Jumlah

en: Configuration
jv: Pangaturan
