Redirect Audit (1.2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല
