Redirect Audit (1.2.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Setting
my: အစီအမံ
