Redirect Audit (1.2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Clear
ne: सफा
