Redirect Audit (1.2.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Count
ps: شمیر

en: Configuration
ps: سازول

en: Setting
ps: امستنه
