Redirect Audit (1.2.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Statistics
ro: Statistici

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Count
ro: Contor

en: N/A
ro: N/D

en: Configuration
ro: Configurație

en: Loop
ro: Buclă

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Clear
ro: Elimină

en: Setting
ro: Setare

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină
