Redirect Audit (1.2.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
