Redirect Audit (1.2.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Statistics
sl: Statistika

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Count
sl: Število

en: N/A
sl: N/D

en: Configuration
sl: Nastavitve
