Redirect Audit (1.2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi
