Redirect Audit (1.2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل
