Redirect Audit (1.2.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Statistics
uk: Статистика

en: No issues found.
uk: Немає проблем.

en: To:
uk: Кому:

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Count
uk: Лічильник

en: N/A
uk: Н/Д

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Loop
uk: Цикл

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Clear
uk: Очистка

en: From:
uk: Від:

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Setting
uk: Параметр

en: Metric
uk: Метрична

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Fix
uk: Виправити

en: Source Path
uk: Джерельний шлях
