Redirect Bulk (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: To
gl: Para

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
