Redirect Bulk (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: To
tr: Kime

en: Add redirect
tr: Yönlendirme ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: This value should not be null.
tr: Bu değer boş olmamalıdır.
