Redirect Bulk (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Path
ka: გზა

en: To
ka: მიმღები
