Redirect Bulk (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Import
ps: واردول

en: Path
ps: يونلور

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
