Redirect Bulk (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: To
az: Kimə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: This value should not be null.
az: Bu dəyər sıfır olmamalıdır.
