Redirect Bulk (1.0.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
