Redirect Bulk (1.0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: To
bg: До
