Redirect Bulk (1.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: To
lt: Iki

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
