Redirect Bulk (1.0.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам
