Redirect Bulk (1.0.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Import CSV
ru: Импорт CSV

en: To
ru: Кому

en: Add redirect
ru: Добавить перенаправление

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
ru: Вы пытаетесь переадресовать страницу саму на себя. Это приведёт к бесконечному циклу.

en: About
ru: Информация

en: Failed to upload the file.
ru: Не удалось загрузить файл.

en: Uses
ru: Использование

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: This value should not be null.
ru: Значение не может быть пустым.

en: - All languages -
ru: - Все языки -
