Redirect Bulk (1.0.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: To
sv: Till

en: Add redirect
sv: Lägg till omdirigering

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: This value should not be null.
sv: Detta värde skall inte vara innehållslöst.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
sv: Det är inte tillåtet att skapa en omdirigering från förstasidan.
