Redirect Deleted Entities (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: User
uk: Користувач

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Forum
uk: Форум

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії
