Redirect Deleted Entities (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: User
pt: Usuário

en: Pattern for forums and forum containers
pt: Padrão para o fórum e contêineres dos fóruns

en: Forum
pt: Fórum

en: Taxonomy term paths
pt: Endereços de termos de taxonomia
