Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
