Redirect Extensions (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
