Redirect Extensions (3.0.0) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: To
fy: Oan

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
