Redirect Extensions (3.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
