Redirect Extensions (3.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
