Redirect Extensions (3.0.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
