Redirect Extensions (3.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
