Redirect Extensions (3.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Original language
th: ภาษาต้นฉบับ
