Redirect Extensions (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Page
vi: Trang

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Created Date
vi: Ngày tạo

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: Created By
vi: Người tạo
