Redirect Extensions (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
