Redirect Extensions (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
