Redirect Extensions (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: Apply
pl: Zastosuj

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
pl: Próbujesz przekierować stronę na samą siebie. To skutkowałoby pętlą.

en: 300 Multiple Choices
pl: 300 Wiele możliwości

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 303 See Other
pl: 303 Zobacz inne

en: 304 Not Modified
pl: 304 Nie zmodyfikowane

en: 305 Use Proxy
pl: 305 Używaj Proxy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Just a timestamp field.
pl: Po prostu pole ze znacznikiem czasu.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: Status code
pl: Kod statusu

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
pl: Więcej informacji na temat statusu i kodów przekierowań HTTP znajdziesz <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: ID of user who created the URL redirect.
pl: ID użytkownika, który utworzył przekierowanie.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Original language
pl: Język oryginalny

en: With selection
pl: Z wyborem
