Redirect Extensions (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: Apply
ca: Aplica

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Just a timestamp field.
ca: Un camp de marca horària

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
ca: Podeu trobar més informació sobre els codis d'estat de les redireccions HTTP a <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Master
ca: Mestre

en: URL Redirects
ca: Redireccions URL

en: Original language
ca: Llengua original

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: List of redirects
ca: Llista de redireccions

en: There is no redirect yet.
ca: Encara no hi ha cap redirecció.
