Redirect Extensions (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Original language
gl: Idioma orixinal
