Redirect Extensions (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Just a timestamp field.
he: פשוט שדה חותמת זמן.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
