Redirect Extensions (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Just a timestamp field.
bs: Samo timestamp polje
