Redirect Extensions (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
cs: Pokoušíte se přesměrovat stránku samu na sebe. Toto způsobí zacyklení.

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Just a timestamp field.
cs: Pouze pole s časovým razítkem

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
cs: Více informací o stavových kódech HTTP přesměrování můžete nalézt na <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: ID of user who created the URL redirect.
cs: ID uživatele který vytvořil URL přesměrování.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Original language
cs: Původní jazyk
