Redirect Extensions (8.x-1.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
