Redirect Extensions (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
